Späť na Nástenné klimatizácie








Sensira (FTXF-E)
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
Kvalita Daikin za najnižšiu cenu. Jednoduché a spoľahlivé.
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 2,5 kW |
| Vykurovací výkon | 2,8 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 6,22 |
| SCOP | 4,11 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 40 dB |
| Chladivo | R-32 |
| WiFi | Nie |
| Typ jednotky | Nástenná |
