Späť na Nástenné klimatizácie






AR35 WIFI
651,90 €s DPH
Skladom
Montáž k dispozícii
Spoľahlivý Samsung nástenný split s WiFi za nástupnú cenu
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 2,6 kW |
| Vykurovací výkon | 2,9 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 6,3 |
| SCOP | 4 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 20 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
