Späť na Nástenné klimatizácie








BreezeleSS E
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
Ionizátor AirMagic+, CoolFlash -6,3°C za 10 min, HeatFlash, Mono+Multi
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 7,1 kW |
| Vykurovací výkon | 7,3 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 6,4 |
| SCOP | 4,1 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 45 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
