Späť na Nástenné klimatizácie



















H+ Design
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
H+ Design — 180° lamela, A+++ chladenie, kúrenie do -25 °C
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 3,52 kW |
| Vykurovací výkon | 3,81 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A+++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 40 dB |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 53,5 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Nie |
| Typ jednotky | Nástenná |
