Späť na Nástenné klimatizácie



















H+ Design
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
H+ Design — 180° lamela, A+++ chladenie, kúrenie do -25 °C
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 5,28 kW |
| Vykurovací výkon | 5,57 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 6,3 |
| SCOP | 4,1 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 41,5 dB |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 53,5 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Nie |
| Typ jednotky | Nástenná |
