Späť na Nástenné klimatizácie







Leon
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
Široká škála výkonov s prémiovou účinnosťou
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 3,52 kW |
| Vykurovací výkon | 3,96 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A+++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 41 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
