Späť na Nástenné klimatizácie







Leon
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
Široká škála výkonov s prémiovou účinnosťou
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 5,28 kW |
| Vykurovací výkon | 5,57 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A+++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,3 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 41 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
