Späť na Nástenné klimatizácie






WindFree Comfort S2
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
WindFree Comfort S2 - dostupné chladenie bez prievanu
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 2,5 kW |
| Vykurovací výkon | 3,2 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A++ |
| SEER | 7,9 |
| SCOP | 4,6 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 16 dB |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 45 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
