Späť na Nástenné klimatizácie






WindFree Comfort S2
Cena na vyžiadanie
Skladom
Montáž k dispozícii
WindFree Comfort S2 - dostupné chladenie bez prievanu
Technické parametre
| Chladiaci výkon | 5 kW |
| Vykurovací výkon | 6 kW |
| Energetická trieda – chladenie | A++ |
| Energetická trieda – vykurovanie | A+ |
| SEER | 7,2 |
| SCOP | 4,1 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 16 dB |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 45 dB |
| Chladivo | R32 |
| WiFi | Áno |
| Typ jednotky | Nástenná |
